Rodzinny Piknik Lotniczy

Spotkajmy się na stadionie w Janowcu 26 czerwca

Zapraszamy na rodzinny piknik, w najbliższą niedzielę, 26.06.2022, godz. 12.40, na obiekt sportowy w Janowcu!
Temat przewodni to lotnictwo, ale nie zabraknie innych, rozmaitych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Czekają na Was ciekawi goście, atrakcje związane z lotnictwem, prelekcje oraz “żywa” lekcja historii. Najmłodszych z pewnością zainteresują dmuchańce czy też kucyki.

W tym roku wzbogaciliśmy również część artystyczną! Nie zabraknie dobrej muzyki, a także naszych lokalnych wykonawców. Wystąpi nasz wysoko ceniony Zespół Wokalny “Promienie” oraz niesamowicie utalentowana Julia Stateczna! Dodatkowo mamy dla Was gwiazdę wieczoru – występ znakomitego duetu D’Aria & Stas. Ten niebanalny koncert z pewnością Was zachwyci. Co do duetu artystów… Ona – marzycielka, poetka, animatorka kultury, autorka festiwali i spektakli poetyckich, a On – dusza słowiańsko-celtycka, multiinstrumentalista wielokulturowy, współtwórca licznych projektów muzycznych.

Wydarzenie jest współorganizowane przy udziale Gminy Janowiec i Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Gorące podziękowania również dla wszystkich którzy wsparli nasze wydarzenie. W szczególności dla: UnitedSky.Aero, Prywatnego Muzeum Historii Ziem i Walk Nadwiślańskich w Wojszynie, Strzelnicy Janowiec, Pro Metal Form Sebastian Kostka, Zakładu Pielęgnacji Drzew Stanisław Malinowski, Pensjonatu Serokomla, Greenland Technologia EM Sp. z o.o. Za patronat medialny ogromne podziękowania dla: Radia Impuls i Wspólnoty Puławskiej.

Serdecznie zapraszamy!