Seniorzy w Dęblinie.

W piątek 20 października Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów odział Janowiec miał przyjemność pojechać do Dęblina. Gdzie w ramach współpracy z Miejski Dom Kultury w Dęblinie mieliśmy przyjemność zwiedzić Muzeum Lotnictwa oraz siedzibę Domu Kultury. Punktem finałowym wyjazdu była wspólna impreza taneczna emerytów z Dęblina, Ryk i Stężycy. Oczywiście nie obyło się bez wspólnych śpiewów gdzie Janowiecki związek czuł się jak ryba w wodzie. Był to szczególnie ważny dzień dla Państwa Haliny i Jerzego Olszowych, którzy podczas tego dnia obchodzili 44 rocznicę związku małżeńskiego. Państwu Halinie i Jerzemu życzymy 100 lat w zdrowi i miłości. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Monika Bąkała za cudowne przyjęcie Naszej “ekipy ” z Gminy Janowiec w Dęblinie i serdecznie pozdrawiamy cały Dęblin na czele z Panią Jadwigę Sałbut przewodniczącą klubu seniora.