Warsztaty kulinarne z gośćmi specjalnymi.

Smaczne warsztaty ze specjalnymi gośćmi.
22 września w Domu Kultury w Janowcu odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży z Gminy Janowiec oraz wychowanków Domu Dziecka w Puławach. Punktem przewodnim był konkurs na najsmaczniejszą pizzę. Uczestnicy podzieleni na grupy przygotowali dużą dawkę włoskiego przysmaku. Niestety nie udało wyłonić się zwycięzców ponieważ pizza była tak dobra, że komisja nie zdążyła ocenić dzieł konkursowych. Tego dnia wygranymi okazali się wszyscy uczestnicy, którzy wspólnie spędzili wspaniały dzień. Szczególne podziękowania wysyłamy do Pani Jolanty Łagowskiej oraz Małgorzaty Opałki za całokształt działań zmierzających do integracji dzieci. Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu będzie partnerem Domu Dziecka w Puławach co mamy nadzieję przyczyni się do wielu radości i uśmiechów dzieci tam przebywających.