Wycieczka do parku trampolin i kina IMAX

W dniu 16 września 50 dzieci z terenu Gminy Janowiec wzięło udział w wycieczce sportowo edukacyjnej do Warszawy. Sportowym wydarzeniem podczas tego dnia było odwiedzenie parku trampolin ” hangar 696 “. Dwu godzinny pobyt na trampolinach w zupełności wystarczył wszystkim uczestnikom do wyskakania się na cały miesiąc. Swoje 13 urodziny w tym dniu obchodziła Julia Kiełbas, która mimo młodego wieku kręciła na trampolinach warszawskich bardzo ładne salta. Po dwóch godzinach wysiłku fizycznego przemieściliśmy się do centrum Sadyba gdzie na wieeeeelkim ekranie obejrzeliśmy 45 min. film Galapagos: Cud Natury. Film w technice 3 d opowiadał jak powstało życie na wyspie Galapagos. Po zakończeniu seansu każdy z uczestników miał godzinę czasu wolnego, który został przeznaczony na zjedzenie obiadu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kolejny udany i bezproblemowy wyjazd.