Remont w GOK Janowiec zakończony !!

Mamy ogromną przyjemność pochwalić się Państwu naszą ostatnią realizacją, która w znaczący sposób odmieniła wizerunek GOK w Janowcu. Ośrodek poprzez prace remontowo-renowacyjne zyskał zupełnie nowy wygląd i funkcjonalność.
Fundusze zostały pozyskane na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie, w związku z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020, złożonego na operację “Przebudowa Sali widowiskowej, korytarza oraz kuchni w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu”. Wniosek został złożony w LGD “Zielony Pierścień” z siedzibą w Kośminie. Realizacja zakończyła się z sukcesem!