Impro Atak w Janowcu !!!

Impro Atak w Janowcu !!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na Impro Atak! to powstała w 2014r. grupa teatralna, wykorzystująca różne formy improwizacji. Spektakl w GOK w Janowcu odbędzie się 11 kwietnia o godz. 19 30 . Wstęp wolny.

Poniżej kilka informacji o zespole i spektaklu.

KILKA SŁÓW ZESPOLE
Impro Atak! to zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków zajmujących się improwizacją teatralną. Od dwóch lat jest to swoiste perpetuum mobile, w którym pozytywna energia widowni i zespołu wzajemnie się napędzają. Improwizacja jest kluczem do budowania siły i jedności zespołu oraz radości z osiągania wspólnego celu. Związani jesteśmy z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Teatrem Komedia w Warszawie oraz Teatrem STU w Krakowie

SPEKTAKL
Spektakl złożony z krótkich form improwizacyjnych. Są one dynamiczne, nieprzewidywalne, a co najważniejsze pełne dobrego humoru i pozytywnej energii. Jest to propozycja, która umożliwi widzom szybko zostawić troski za sobą i przejść do tego, co w trakcie teatralnego wieczoru jest najważniejsze – wspaniałej zabawy, śmiechu i relaksu. Nasz spektakl to ekscytujące dla publiczności widowisko, które powstaje na jej oczach. Nie ma scenariusza, nie ma wyuczonych ról, nie ma reżysera, a jednak publiczność zostaje w całości wciągnięta w jego treść i śmieje się często do łez. Dzieje się to za sprawą niespodziewanych, czasem oderwanych od rzeczywiści sytuacji, innym razem dzięki karkołomnym staraniom aktorów starających się sprostać wyzwaniom rzucanym przez widownię. To publiczność jest scenarzystą. To ona decyduje kim są aktorzy, od jakiego słowa mają zacząć kolejną kwestię, gdzie się znajdują i wiele, wiele innych. Jest to wspaniała władza, której można nadużywać do woli… oczywiście w granicach dobrego gustu.
Wszystko to powoduje, że spektakle improwizacyjne są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju – PREMIEROWE!