I Kongres Kultury Województwa Lubelskiego

W dniach 6 – 7 września Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Janowca, POK Dom Chemika oraz Kazimierskim Ośrodkiem Kultury zorganizowaliśmy stoisko Powiatu Puławskiego na I Kongresie Województwa Lubelskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 800 osób. Dwudniowe spotkanie było okazją do wymiany poglądów, wypracowania rekomendacji dla instytucji, samorządowców i animatorów życia kulturalnego. Mieliśmy zaszczyt wysłuchać wykładów autorytetów z Polski i zagranicy oraz kilkunastu spotkań panelowych. Oczywiście nie obyło się bez promocji Naszej Gminy, którą promowaliśmy z Naszymi partnerami czyli Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym.