ARMAGEDDON CHALLENGE -biegi dla Gladiatorów !!

ARMAGEDDON CHALLENGE -biegi dla Gladiatorów !!

Jesteś biegającym świrem, a może dopiero zamierzasz się nim stać? To dobry moment aby podjąć taką decyzję!

Zacznij majówkę ekstremalnym uderzeniem adrenaliny w Janowcu nad Wisłą, zwanym spokojnym Kazimierzem. Zamierzamy to zmienić!
Jesteście gotowi na takie wyzwania? Trzy dystanse do wyboru – Beginner 3 km, Runner 6 km, Warrior 9 km. Wspaniała lokalizacja, świetna trasa, wzniesienia, woda, wąwóz i bieg wokół prawdziwego zamku.
Dołącz do elity współczesnych Gladiatorów – biegaj i pomagaj z nami. Zamieniamy kilometry na złotówki! W tej edycji pomagamy 8-letniemu Jasiowi od małego zmagającymi się z chorobami i zdiagnozowanym autyzmem.
Na tej trasie zmierzysz się nie tylko z przeszkodami postawionymi przez organizatorów, ale i zróżnicowanym terenem. Właśnie tego dnia poczujesz się kimś innym, ten dzień zmieni Twoje życie na lepsze!
Poza wspaniałą trasą z jaką będzie dane Ci się zmierzyć w Miasteczku ACH znajdziesz coś dla całej rodziny. ACH Kids dla dzieciaków od 4 lat, pokaz walk Gladiatorów, stoisko militarne Stowarzyszenia obronnego FIA, spotkanie z Mistrzem Świata w boksie zawodowym Mariuszem Wach, z Mistrzynią piłki ręcznej Kingą Achruk oraz Mistrzem Polski w Boksie Olimpijskim Adrianem Kowalem.
Każdy uczestnik biegu będzie mógł za darmo przepłynąć promem z Janowca do Kazimierza Dolnego i na odwrót. W piątek przed biegiem możecie też pójść na koncert Kayah w Kazimierzu Dolnym, a po biegu wybrać się całą rodziną do Magicznego Ogrodu botanicznego.

Zapraszamy do zapisów na stronie Armageddon Challenge